Jaro letos převzalo žezlo 20.3. V Tradiční evropské medicíně se orientujeme podle čtyř přírodních živlů vzduch, oheň, země a voda a jarní období je definované živlem VZDUCH. Vzduch má povahu sangvinického temperamentu. Je všudypřítomný, rychlý, chce pučet, hemžit se a rozkvétat - je jednoduše vzdušný a tzv. rozlítaný. Se sangvinickým jarem vystupuje na povrch téma VITALITY, která je spojená se srdcem a celou oblastí solar plexu.

Každý se rodíme s jedním převažujícím živlem v těle. Tím je určen náš postoj ke světu a naše fyzická konstituce.

   vzdušný živel - věčný optimista se stabilním fyzickým fondem. Je odolný proti nemocem, ale někdy ztrácí kontrolu nad životem kvůli stresu. 

Více o živlech si můžete přečíst zde

Udělejte si test temperamentu a zjistěte, jaký živel ve vás převládá.

Udělejte si test, staňtě se členem naší komunity a budete pravidelně informování o vhodné péči pro vaše jedinečné potřeby formou newsletterů.

Na našem e-shopu nabízíme produkty, které následují jedinečnost v každém z nás a napomáhají tak udržet si tělo i duši ve zdraví, tím, že drží živly v rovnováze. Produkty pro živel vzduch tento sangvinický projev lehce upravují a stabilizují ho. Zároveň jsou vhodné na jarní období revitalizace po zimě.