My – tři ženy, kamarádky, maminky a objevitelky jsme se pustily do díla.

Jak už to tak bývá, opravdová péče o zdraví se ocitne na prvním místě s narozením dětí. Když nám v náručí pláče nemocné miminko, naberou věci rychlý spád. Jako v pohádce O kohoutkovi a slepičce. Od dětského lékaře přes homeopata k čínskému lékaři, přes změnu jídelníčku, nervy při nákupech, sebeobviňování, zklamání a už se vezeme...

Každá máma hledá cestu. A každá ji dříve nebo později najde. 

Tradiční evropská medicína (TEM) pro nás takovou cestu představuje. Nabízí pochopení, jemné metody péče o tělo, celostní pohled na člověka. 

My tři jsme si pro sebe Tradiční evropskou medicínu objevily v Rakousku. Ano, ve střední Evropě. Kladly jsme si otázku, proč jsme se v Čechách sami sobě natolik vzdálili, že hledáme pomocnou ruku všude jinde po světě, jen ne u nás. Tento praktický koncept ukazuje souvislosti, pracuje s pojmy, které dobře známe a cítíme. Považujeme ji bez nadsázky za naše dědictví.

Takže tady je.

Ta krásná a srozumitelná TEM.

Mluví řečí našich babiček, voní po heřmánku a uslyšíte v ní moudrost našich předků. 

Vaše Pavla, Markéta a Míša

Školská medicína vs. Tradiční evropská medicína | tem·peratio

Přístupů k léčení těla i duše je tolik, kolik je na světě víry. Všechny mají jedno společné – s dobrými úmysly pomáhat a uzdravovat. Existují však zásadní rozdíly v tom, jestli pracují s kontextem života, rychlou úlevou nebo s kombinací obojího.